Mecz towarzyski: Polska - Niemcy. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami mecz towarzyski Polka - Niemcy. Jak Biało-Czerwone zaprezentują się w pierwszym meczu pod przewodnictwem nowego selekcjonera? Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy na Polsatsport.pl.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym starciu Stefano Lavarini zadebiutuje w roli szkoleniowca siatkarskiej reprezentacji Polski. Powołania nowego szkoleniowca znaliśmy już od jakiegoś czasu. Wśród powołanych zawodniczek zabrakło Malwiny Smarzek. Jak się później okazało, polska siatkarka nie będzie w najbliższym czasie występować w ekipie Biało-Czerwonych przez problemy zdrowotne.

 

ZOBACZ TAKŻE: Młode, zdolne i zwycięskie! Polskie siatkarki zachwycają w każdym elemencie (ZDJĘCIA)

 

Zaznaczmy, że obecnie niemiecką kadrę siatkarek prowadzi Vital Heynen. Belg jest dobrze znany kibicom polskiej siatkówki. W swojej karierze prowadził reprezentację Polski siatkarzy, z który sięgnął po wiele trofeów. Co ciekawe, narodowa drużyna Niemiec jest pierwszym zespołem kobiet, który poprowadzi Heynen.

 

Jak w swoim pierwszym starciu w nowej roli sprawdzi się Lavarini? Czy uda mu się sięgnąć po zwycięstwo w meczu towarzyskim przed spotkaniami Ligi Narodów?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polska - Niemcy na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:30.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie