PBP 7: Walka o dwa pasy mistrzowskie 27 maja w Lublinie

Sporty walki
PBP 7: Walka o dwa pasy mistrzowskie 27 maja w Lublinie
fot. materiały prasowe
PBP 7: Walka o dwa pasy mistrzowskie 27 maja w Lublinie

Siódma gala, siedem walk. W piątek 27 maja w Lublinie do ringu powrócą czołowi pięściarze grupy Polsat Boxing Promotions. W walce wieczoru Osleys Iglesias zmierzy się ze słynnym Isaackiem Chilembą o dwa pasy mistrzowskie wagi super średniej. W hali Globus nie zabraknie także występu muzycznego gwiazdy polskiej sceny hiphopowej – Grubsona. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na majową galę.

Dla niezwykle utalentowanego Osleysa Iglesiasa będzie to już trzecia walka w naszym kraju. Kubańczyk, głośno mówiący o chęci przyjęcia polskiego obywatelstwa, ma na koncie pięć nokautów we wszystkich pięciu stoczonych przez siebie pojedynkach zawodowych. W Lublinie jego rywalem będzie niezwykle doświadczony Isaac Chilemba. Pochodzący z Malawi pięściarz w przeszłości krzyżował rękawice z najlepszymi przedstawicielami wagi super średniej i półciężkiej na świecie. Stawką tego pojedynku będą dwa pasy mistrzowskie IBO International oraz WBA Intercontinental.

Zobacz także: Isaac Chilemba przed Polsat Boxing Promotions 7: Zawsze szukałem wymagających rywali


Po najlepszej walce w karierze, z Arturem Mannem o Interkontynentalny pas IBO, w Lublinie do ringu powróci Nikodem Jeżewski. Czołowy polski pięściarz wagi junior ciężkiej celuje w szybki i emocjonujący powrót na zwycięską ścieżkę. Jego rywalem będzie Łotysz Arturs Gorlovs, który aż osiem z dziewięciu wygranych przez siebie walk kończył nokautami. Z pewnością nie jest to rywal, którego Jeżewski może zlekceważyć, a ich pojedynek może zakończyć się w każdej chwili po mocnym ciosie jednego czy drugiego pięściarza.


Do kanonu gal Polsat Boxing Promotions weszły już pojedynki utalentowanej młodzieży. W czterech pierwszych walkach w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus" w Lublinie zaprezentują się Miłosz Grabowski, Bartłomiej Przybyła, Konrad Kozłowski, Remigiusz Runowski i Aleksander Bereżewski. Pojedynki ambitnych młodzieżowców z pewnością rozgrzeją publiczność czekającą na dania główne.


Gościem specjalnym, który muzycznie uświetni galę w Lublinie będzie bezkompromisowy producent, raper i wokalista Grubson, który na koncie ma złote i platynowe płyty. Jego hit zatytułowany „Na Szczycie„ przekroczył barierę 100 mln wyświetleń w internecie! Jego koncerty przyciągają tłumy fanów gustujących nie tylko hip – hopie.


W środę 25 maja o godzinie 17:00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, pod adresem Plac Teatralny 1, odbędzie się Trening Medialny z udziałem największych gwiazd gali Polsat Boxing Promotions 7. Kibicom oraz mediom swoje umiejętności zaprezentują wspomniani Osleys Iglesias, Issac Chilemba, Nikodem Jeżewski, Arturs Gorlovs, Remigiusz Runowski oraz jego rywal Max Suske. Dzień później, w czwartek 26 maja, o godzinie 18:00 odbędzie się oficjalna Ceremonia Ważenia z udziałem wszystkich uczestników piątkowej gali.


Wnioski o uzyskanie akredytacji medialnych prosimy wysyłać na adres: toldak@polsat.com.pl. Bilety na galę kupować można w serwisie Biletyna.pl.

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie