PBP 7: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online

Sporty walki
PBP 7: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
PBP 7: Ceremonia ważenia. Transmisja TV i stream online

Już w piątek odbędzie się siódma edycja Polsat Boxing Promotions. Zanim jednak pięściarze wejdą do ringu, zostaną zważeni podczas oficjalnej ceremonii. Transmisja ważenia przed galą Polsat Boxing Promotions 7 w czwartek w Polsacie Sport Extra na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

W walce wieczoru PBP 7 Osleys Iglesias zmierzy się z Isaakiem Chilembą. Stawką pojedynku będzie pas IBO Intercontinental w wadze superśrednia. Ponadto na gali dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia pomiędzy Nikodemem Jeżewskim a Artursem Gorlovsem. Kolejny raz w ringu PBP pojawi się Konrad Kozłowski. Utalentowany Polak zawalczy z Glynosem Athanasiosem.

 

Zobacz także: PBP 7. Jeżewski o porażce z Mannem: Dała mi największego kopa w karierze!

 

Łącznie w karcie walk piątkowej gali znalazło się siedem zawodowych pojedynków bokserskich.

 

Gala odbędzie się w Lublinie. Wydarzenie poprzedzi oficjalna ceremonia ważenia, podczas której pięściarze po raz ostatni przed walkami staną twarzą w twarz. W środę odbył się trening medialny z udziałem bohaterów wydarzenia.

 

Transmisja ważenia przed galą Polsat Boxing Promotions 7 w czwartek w Polsacie Sport Extra, na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl. Początek o 18:00.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie