Roland Garros: Novak Djokovic - Alex Molcan. Relacja i wynik na żywo

W drugiej rundzie Rolanda Garrosa Novak Djokovic zagra z Aleksem Molcanem. Czy reprezentant Serbii po raz kolejny awansuje dalej? Relacja na żywo z meczu Djokovic - Molcan na Polsatsport.pl.

Djokovic w pierwszej rundzie pokonał Japończyka Yoshihito Nishiokę. Jedynie w pierwszym secie Nishioka próbował zagrozić Serbowi, ale zdołał wyrwać tylko trzy gemy. Kolejne dwa sety zakończyły się szybkim zwycięstwem Djokovica 6:1 i 6:0, tym samym pierwsza rakieta świata wygrała 3:0. Serb swój ostatni turniej wygrał na ATP w Rzymie, pokonując w finale reprezentanta Grecji Stefanosa Tsitsipasa. Turniej wcześniej, na ATP w Madrycie, odpadł już w półfinale po porażce z młodym Hiszpanem Carlosem Alcarazem.

Molcan w 1/64 finału pokonał Argentyńczyka Federico Corię, wygrywając 3:1. Wcześniej Słowak rozegrał turniej w ATP w Lyonie, w którym przegrał dopiero w finale z Brytyjczykiem Cameronem Norrie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Molcan zajmuje 38. miejsce w rankingu ATP.

Djokovic jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i ewentualna porażka byłaby wielką sensacją. Djokovic i Molcan w karierze zagrali ze sobą tylko raz, a górą w tym spotkaniu był Serb. Czy Djokovic po raz kolejny łatwo pokona swojego rywala i awansuje dalej? Czy może Molcan zszokuje świat tenisa i pokona pierwszą rakietę świata?

Relacja na żywo z meczu Djokovic - Molcan na Polsatsport.pl. Początek ok. godz. 15:30.