Lewandowscy na Festiwalu Filmowym w Cannes. Skradli "show"! (ZDJĘCIA)

Piłka nożna

Robert Lewandowski po zakończonym sezonie klubowym, a tuż przed rozpoczynającym się wielkimi krokami sezonie reprezentacyjnym znalazł czas na odskocznię od futbolu. Wspólnie z małżonką Anną Lewandowską wybrał się na trwający we Francji prestiżowy Festiwal Filmowy w Cannes. Para była rozchwytywana przez fotoreporterów!

Festiwale filmowe, podczas których odbywają się premiery filmowe głośnych projekcji, przyciągają do siebie nie tylko znane osobistości ze świata kina, ale również z innych branż - także sportu. Przykładem tegoroczny festiwal w Cannes, którego bohaterami czerwonego dywanu byli m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

 

ZOBACZ TAKŻE: To już pewne?! Media: Bayern znalazł następcę Roberta Lewandowskiego

 

Para wybrała się na premierę filmu "Elvis" przedstawiającego życie legendarnego piosenkarza Elvisa Presleya. Projekcja odbyła się w środę 25 maja. Lewandowscy pozowali na czerwonym dywanie i od razu przyciągnęli tłumy fotoreporterów, dla których pojawienie się gwiazdy światowego futbolu było nie lada smaczkiem.

 

Tak jak Lewandowski swoją grą bryluje na boisku, tym razem reprezentant Polski mógł zobaczyć świetną grę aktorską podczas filmowego Festiwalu. Dla niego samego była to z pewnością odskocznia nie tylko od treningów i rozgrywanych spotkań, ale również doniesień medialnych dotyczących jego przyszłości. Wciąż nie wiadomo bowiem, czy 33-latek zostanie na kolejny sezon w Bayernie Monachium, a może już latem tego roku zmieni pracodawcę.

 

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie