Magazyn Koloseum przed galą Polsat Boxing Promotions 7. Gdzie obejrzeć?

Sporty walki
Magazyn Koloseum przed galą Polsat Boxing Promotions 7. Gdzie obejrzeć?
fot. Polsat Sport
Gdzie obejrzeć magazyn Koloseum?

Przed nami kolejny odcinek magazynu sportów walki Koloseum. Jednym z głównych tematów programu będzie zbliżająca się gala Polsat Boxing Promotions 7. Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Jednym z gości Łukasza Jurkowskiego i Pawła Wyrobka będzie Igor Jakubowski. Polski pięściarz wypowie się na temat karty walk nadchodzącej gali Polsat Boxing Promotions 7. Połączymy się także z naszym reporterem Arturem Łukaszewskim, który porozmawia w Lublinie z Osleysem Iglesiasem, Isaaciem Chilembą, Nikodemem Jeżewskim i Artursem Gorlovsem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nowy rywal Miłosza Grabowskiego

 

W części MMA skupimy się na czerwcowych galach Babilon MMA 28 i 29 oraz FEN 40. Przeanalizować nadchodzące imprezy pomogą nam Przemysław Saleta oraz matchmaker Babilon MMA Artur Gwóźdź. Połączymy się także z uczestnikami FEN 40: Szymonem Duszą i Wawrzyńcem Bartnikiem.

 

W programie ukaże się też rozmowa z czekającym na debiut w UFC Łukaszem Brzeskim. Jak zwykle analizę najciekawszych walk MMA przeprowadzi Bartłomiej Stachura.

 

Transmisja magazynu Koloseum w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek od godziny 20:15. 

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie