PlusLiga: MKS Będzin - PSG Stal Nysa. Transmisja TV oraz stream online

Czy PSG Stal Nysa sięgnie po trzecie zwycięstwo?

Przed nami czwarte barażowe spotkanie o grę w PlusLidze w następnym sezonie. W rywalizacji do trzech zwycięstw Stal prowadzi 2-1. Transmisja TV i stream online meczu MKS Będzin - PSG Stal Nysa od godz. 20:30 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Pierwsze dwa spotkania zakończyły się pewnymi zwycięstwami Stali. Siatkarze z Nysy oba mecze wygrali w trzech setach i wszystko wskazywało na to, że ostatecznego triumfatora poznamy już w poniedziałek. Stal była faworytem po raz kolejny, tym bardziej że to ona była gospodarzem trzeciego spotkania. Jak jednak wiemy, nie lada sensację sprawili zawodnicy MKS-u Będzin, wygrywając ten mecz w trzech setach, tym samym przedłużając nadzieję na grę w przyszłym sezonie PlusLigi.

Stal Nysa w tym sezonie najlepszych rozgrywek w Polsce wygrała zaledwie sześć na 26 ligowych spotkań, tym samym kończąc fazę zasadniczą na ostatnim 14 miejscu. Natomiast MKS Będzin swoje spotkania rozgrywał na poziomie Tauron 1. Ligi. Siatkarze z Będzina fazę zasadniczą zakończyli na drugiej lokacie, a w play-offach pokonali Krispol Września (2:0) i Avię Świdnik (2:1).

Czy w czwartek po kolejne zwycięstwo sięgnie PSG Stal Nysa, tym samym kończąc tą rywalizację? Czy może MKS Będzin wygra drugie spotkanie z rzędu?

Transmisja meczu MKS Będzin - PSG Stal Nysa od godz. 20:30 w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.