Roland Garros: Linette/Pera - Kostjuk/Ruse. Relacja i wynik na żywo

Tenis

W pierwszej rundzie Rolanda Garrosa w deblu Magda Linette wraz z Bernardą Perą zagrają z Martą Kostjuk oraz Eleną Gabrielą Ruse. Czy polsko-amerykański duet tenisistek awansuje dalej? Relacja i wynik na żywo meczu Linette/Pera - Kostjuk/Ruse na Polsatsport.pl.

Linette i Pera zagrały w tym roku dwa turnieje. Z obu odpadły dość szybko. Z Australian Open polsko-amerykańska para pożegnała się na etapie 1/8 finału, przegrywając spotkanie w dwóch setach. Turniej w Ostrawie zakończył się jeszcze szybciej. Linette i Pera nie zdołały przebrnąć nawet przez pierwszą rundę rywalizacji. Warto jednak pamiętać, że ten duet tenisistek rok temu doszedł aż do półfinału Rolanda Garrosa. Polka z rywalizacji w wielkoszlemowym French Open w singlu pożegnała się już w drugiej rundzie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Roland Garros: Ostatnia pogromczyni Świątek kipi pewnością siebie

 

Para Kostjuk/Ruse rozegrała tylko dwa turnieje i oba też były w tym roku. Podczas rywalizacji WTA w Rzymie ukraińsko-rumuński duet tenisistek odpadł już w drugiej rundzie, a na turnieju WTA w Strasburgu Kostjuk i Ruse odpadły w ćwierćfinale poprzez walkower. 

 

Na zwycięską parę tego spotkania w 1/16 finału czeka już brytyjska para Samantha Murray/Heather Watson. Będzie to pierwsze starcie między Linette/Pera i Kostjuk/Ruse. Czy Linette i Pera powtórzą sukces sprzed roku?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Linette/Pera - Kostjuk/Ruse na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:00.

SM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie