Roland Garros 2022: Carlos Alcaraz - Sebastian Korda. Relacja i wynik na żywo

W 1/16 finału French Open Carlos Alcaraz zagra z Sebastianem Kordą. Czy faworyzowany Hiszpan awansuje dalej? Relacja i wynik na żywo meczu Alcaraz-Korda na Polsatsport.pl.

Rozstawiony w turnieju z numerem szóstym Alcaraz w drugiej rundzie stoczył wyczerpującą batalię ze swoim rodakiem Albertem Ramosem-Vinolasem. Po 4 godzinach i 38 minutach spędzonych na korcie ostatecznie młodszy z hiszpańskich tenisistów zwyciężył 6:1, 6:7, 5:7, 7:6, 6:4. Teraz główne pytanie brzmi - czy 19-latkowi uda się odpowiednio zregenerować przed następnym pojedynkiem?

Urodzony na Florydzie Korda w 1/32 finału pokonał bez straty seta Francuza Richarda Gasqueta (7:6, 6:3, 6:3). Wydaje się, że Amerykanin czeskiego pochodzenia nie jest całkowicie pozbawiony szans w starciu z Alcarazem.

Obaj panowie mieli okazję zmierzyć się ze sobą w zeszłym miesiącu. Podczas rywalizacji w Monte Carlo lepszy okazał się właśnie Korda, wygrywając 2:1 (7:6, 6:7, 6:3). Jak będzie na kortach im. Rolanda Garrosa?

Relacja i wynik na żywo meczu Carlos Alcaraz - Sebastian Korda na Polsatsport.pl. Początek około godziny 20:45.