Roland Garros: Novak Djokovic - Aljaz Bedene. Relacja i wynik na żywo

Przed nami kolejny mecz Novaka Djokovicia podczas French Open. Jego rywalem będzie Aljaz Bedene. Relacja i wynik na żywo meczu Novak Djokovic - Aljaz Bedene na Polsatsport.pl.

Djokovic podczas rywalizacji na kortach we Francji wygrał już dwa spotkania. W obu meczach serbski tenisista nie przegrał ani jednego seta. W pierwszym pojedynku podczas French Open jego przeciwnikiem był Yoshihito Nishioka. Później natomiast naprzeciwko Djokovicia stanął Alex Molcan. Czy lider światowego rankingu poradzi sobie równie dobrze w nadchodzącym spotkaniu?

Bedene podczas tegorocznej edycji turnieju we Francji przegrał dwa sety. Najpierw ze Słoweńcem zmierzył się Christopher O'Connell. Bedene wygrał to starcie 3:1. W drugiej rundzie rywalem 32-latka był Pablo Cuevas. To spotkanie także zakończyło się zwycięstwem słowackiego zawodnika 3:1.

Wcześniej Djokovic i Beden mierzyli się ze sobą trzy razy. Każdy mecz ułożył się po myśli Serba.

Relacja i wynik na żywo meczu Novak Djokovic - Aljaz Bedene na Polsatsport.pl. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:55.