Aleksandar Atanasijević poślubił Elicę Wasilewą (ZDJĘCIA)

Siatkówka

Aleksandar Atanasijević zmienił stan cywilny! Słynny siatkarz reprezentacji Serbii i PGE Skry Bełchatów poślubił w Belgradzie swą długoletnią partnerkę – bułgarską siatkarkę Elicę Wasilewą.

27 maja 2022 roku to wyjątkowa data w życiu Aleksandara Atanasijevicia i jego wybranki Elicy Wasilewej. Tego dnia para wzięła ślub w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Belgradzie.

 

Zobacz także: Aleksandar Atanasijevic – najlepsze akcje w meczu PGE Skra - Asseco Resovia (WIDEO)

 

Przyjęcie weselne zorganizowano w ekskluzywnej belgradzkiej restauracji. Wśród gości znalazło się wielu znakomitych przedstawicieli środowiska siatkarskiego, m.in: Marko Podraščanin, Uroš Kovačević, Srećko Lisinac z żoną Stefaną Veljković, Neven Majstorović, Edin Škorić oraz były trener reprezentacji Serbii (i do niedawna PGE Skry) Slobodan Kovač.

 

Atanasijević to jeden z najsłynniejszych serbskich siatkarzy ostatnich lat. 30-letni atakujący z reprezentacją dwukrotnie zdobył mistrzostwo Europy, wygrał też Ligę Światową. Do wielkiej kariery startował w PGE Skrze Bełchatów (2011–13), później przez osiem sezonów występował w Sir Safety Perugia. W 2021 roku wrócił do klubu z Bełchatowa, gdzie grał w poprzednim sezonie. Wasilewa ma 32 lata, gra w reprezentacji Bułgarii i występuje na pozycji przyjmującej.

 

Jak para młoda prezentowała się podczas uroczystości i wesela? Zobacz w załączonej galerii:


RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie