Cafe Futbol po finale Ligi Mistrzów

Piłka nożna
Cafe Futbol po finale Ligi Mistrzów
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol w niedzielę 29 maja na żywo w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl od godziny 11:00.

W najbliższym Cafe Futbol dzień po finale Ligi Mistrzów, goście Przemysława Iwańczyka podsumują tegoroczne rozgrywki Champions League oraz Fortuna 1 Ligi. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W studiu zobaczymy trenera Dariusza Dudka, Marka Jóźwiaka oraz ekspertów Polsatu Sport Tomasza Łapińskiego oraz Romana Kołtonia. Podsumują oni finał, ale także cały sezon Ligi Mistrzów 2021/2022.

Połączymy się również z naszymi wysłannikami z Paryża, gdzie rozgrywany był finał. Komentarza użyczą nam Bożydar Iwanow, Andrzej Niedzielan oraz Marcin Lepa. Nasi dziennikarze odniosą się do meczu finałowego oraz przybliżą nam, jak stolica Francji żyła tym widowiskiem.

W dalszej części programu nasi goście pochylą się nad kolejnym wielkim finałem -  tym razem w postaci meczu dwóch drużyn Fortuna 1 Ligi, aspirujących o udział w przyszłorocznych rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy.  O awans powalczą Korona Kielce i Chrobry Głogów. Na to spotkanie zapraszamy od godz. 20:35 do Polsatu Sport Extra oraz do Polsat Box Go.

Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Po głównej części programu zapraszamy na dogrywką w Polsatsport.pl.

MS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie