Pierwsze zgrupowanie reprezentacji siatkarzy. Co się działo w Spale? (ZDJĘCIA)

Siatkówka

Polscy siatkarze rozpoczęli przygotowania do sezonu reprezentacyjnego. Podczas zgrupowania w Spale trenowali po raz pierwszy z nowym selekcjonerem, którym został Nikola Grbić. Jak wyglądały treningi polskiej kadry? Którzy zawodnicy brali w nich udział? Zobacz w załączonej galerii zdjęć.

Podczas zgrupowania w Spale sztab szkoleniowy reprezentacji Polski miał do dyspozycji dziewiętnastu zawodników. Z szerokiej 25-osobowej kadry na Ligę Narodów zabrakło jedynie siatkarzy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy odpoczywają po zwycięskim finale Ligi Mistrzów oraz borykającego się z urazem Wilfredo Leona. Poważna kontuzja wyeliminowała z udziału w tegorocznej edycji Noberta Hubera.

 

Zobacz także: Bartosz Kurek nowym kapitanem reprezentacji Polski siatkarzy

 

Pierwsze zgrupowanie zakończyło się w piątek. W weekend siatkarze będą mieli wolne, a w poniedziałek rozpocznie się drugie zgrupowanie w Nowym Dworze Mazowieckim. Będzie ono już bezpośrednim przygotowaniem do występu w pierwszym turnieju Ligi Narodów w Ottawie. W trakcie tego zgrupowania poznamy nazwiska czternastu siatkarzy, którzy zagrają w Kanadzie.

 

Jak wyglądało pierwsze zgrupowanie siatkarzy w Spale? Zobacz w galerii zdjęć:


RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie