Roland Garros: Alexander Zverev - Carlos Alcaraz. Relacja i wynik na żywo

Przed nami pierwszy ćwierćfinał French Open. Naprzeciwko siebie staną Alexander Zverev oraz Carlos Alcaraz. Który zawodnik awansuje do kolejnego etapu turnieju? Relacja i wynik na żywo meczu Alexander Zverev - Carlos Alcaraz na Polsatsport.pl.

Zverev podczas tegorocznej rywalizacji na kortach we Francji stracił zaledwie dwa sety. Wynikiem 3:2 zakończył się jego pojedynek w drugiej rundzie. Wtedy przeciwnikiem niemieckiego tenisisty był Sebastian Baez. Natomiast inni rywale Zvereva na French Open, czyli Sebastian Ofne, Brandon Nakashima i Brandon Nakashima nie zdołali wygrać z nim ani jednego seta.

Identycznie prezentuje się sytuacja Alcaraza podczas francuskiego turnieju. Albert Ramos-Vinolas był jedynym zawodnikiem, któremu udało się wygrać seta ze swoim rodakiem. Starcie tych dwóch Hiszpanów zakończyło się zwycięstwem Alcaraza 3:2. Zawodnicy, których na swojej drodze do ćwierćfinału pokonał młody tenisista z Półwyspu Iberyjskiego to: Juan Ignacio Londero (3:0), Sebastian Korda (3:0) i Karen Chaczanow (3:0).

W półfinale zwycięzca tego spotkania stanie naprzeciwko triumfatora meczu Rafael Nadal - Novak Djokovic.

Relacja i wynik na żywo meczu Alexander Zverev - Carlos Alcaraz na Polsatsport.pl. Początek spotkania o godzinie 16.45.