Roland Garros: Co napisała Iga Świątek po zwycięstwie w półfinale? (WIDEO)

Tenis

Iga Świątek w nieco ponad godzinę uporała się z Darią Kasatkiną w półfinale Rolanda Garrosa. Wielu fanów było ciekawych, co Polka przekaże im tuż po meczu, biorąc pod uwagę jej wcześniejsze dość zabawne wpisy. Co wymyśliła najlepsza aktualnie tenisistka świata?

W środę Polka popełniła dość zabawną pomyłkę tuż po spotkaniu z Jessiką Pegulą w 1/4 finału. Świątek napisała, że ma 22 lat, choć... dzień wcześniej skończyła 21. Nie obyło się bez uśmiechu oraz wielu pochlebnych komentarzy w sieci odnośnie naturalności polskiej zawodniczki. Dlatego też wielu kibiców uważnie śledziło sceny tuż po czwartkowym meczu w półfinale Rolanda Garrosa.

Zobacz także: Roland Garros: Iga Świątek w finale! Daria Kasatkina bez szans

 

W nim Świątek zrobiła swoje. Kasatkinę stać było na trzy gemy. Polka zameldowała się w finale i chwilę później z uśmiechem odpowiadała na kolejne pytania po wygranym spotkaniu. Następnie udała się w kierunku kamery, by umieścić na niej wybrany przez siebie tekst.

 

Tym razem obyło się bez zabawnej pomyłki. Świątek napisała, że jest szczęśliwa z kolejnego awansu do finału turnieju wielkoszlemowego.

 

Polka ma na koncie 34 mecze wygrane z rzędu.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie