Cafe Futbol po zwycięstwie nad Walią

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

W najbliższym wydaniu Cafe Futbol skupimy się na reprezentacji Polski. Porozmawiamy o wygranym meczu z Walią oraz o nadchodzących z Belgią i Holandią. Gośćmi Przemysława Iwańczyka będą dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński, Maciej Żurawski, Tomasz Hajto oraz Roman Kołtoń. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W środę reprezentacja Polski wygrała pierwszy mecz Ligi Narodów z Walią 2:1. Po rywalizacji z teoretycznie najsłabszym rywalem w grupie już w przyszłym tygodniu Biało-Czerwoni zagrają z Belgią i Holandią. Jakie mają szansę z wyżej notowanymi przeciwnikami. Z pewnością eksperci w studiu pochylą się nad formą zespołów.

W Cafe Futbol także nie zabraknie zakulisowych obrazków z Tarczyński Areny we Wrocławiu. To właśnie tam Polacy wygrali z Walią 2:1. W trakcie programu przypomnimy najciekawsze momenty ze środowego meczu oraz poznamy wypowiedzi bohaterów spotkania.

Nasza kamera udała się także do Łodzi, gdzie odbyła się konferencja na temat szkolenia bramkarzy. Jak przebiegają zajęcia polskiej szkoły bramkarzy organizowane przez PZPN dla przyszłych trenerów bramkarzy? Postanowiliśmy to sprawdzić, a efekty naszej wizyty już w niedzielnym programie.