ATP w 's-Hertogenbosch: Kamil Majchrzak - Dominik Koepfer. Relacja i wynik na żywo

W pierwszej rundzie na turnieju ATP w 's-Hertogenbosch rywalem Kamila Majchrzaka będzie Dominik Koepfer. Czy Polski tenisista awansuje do kolejnej rundy? Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Dominik Koepfer na Polsatsport.pl.

Majchrzak jest po French Open, w którym odpadł już w pierwszej rundzie rywalizacji. Lepszym od Polaka okazał się Brandon Nakashima, który wygrał spotkanie w pięciu setach. Oprócz tego Polak zagrał aż w jedenastu turniejach w tym roku, ale większość kończył już na początku zmagań.

Rywalem Polaka będzie Niemiec Koepfer, który zagrał w tym roku zaledwie sześć spotkań, przegrywając aż cztery razy. W żadnym z czterech rozegranych turniejów nie wyszedł poza drugą rundę rywalizacji.

Majchrzak zagrał z Koepferem tylko raz w karierze. Mecz ten w dwóch setach wygrał Niemiec, ale było to w 2019 roku. Czy Polski tenisista zrewanżuje się za pierwsze spotkanie i awansuje do drugiej rundy turnieju?

Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Dominik Koepfer na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 13:00.