Konferencja reprezentacji Polski z Tymoteuszem Puchaczem. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć konferencję prasową z Tymoteuszem Puchaczem?

Już w środę piłkarska reprezentacja Polski stanie naprzeciwko Belgii w meczu Ligi Narodów. Zanim Biało-Czerwoni wybiegną na boisko, odpowiedzą na pytania dziennikarzy. Transmisja konferencji prasowej reprezentacji Polski z udziałem Tymoteusza Puchacza w Polsacie Sport News, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Podopieczni Czesława Michniewicza dobrze weszli w tę edycję Ligi Narodów. W swoim poprzednim meczu polscy piłkarze stanęli naprzeciwko drużyny narodowej Walii. Wynik spotkania w 52. minucie otworzył Jonathan Williams. Polacy jednak nie mieli zamiaru się poddawać. Jakub Kamiński w 72. doprowadził do wyrównania. Natomiast szalę zwycięstwa na stronę Biało-Czerwonych na pięć minut przed końcem podstawowego czasu gry przechylił Karol Świderski.

Warto zaznaczyć, że przy trafieniu Kamińskiego trzecią asystę w seniorskiej reprezentacji Polski zaliczył Puchacz. Teraz zawodnik Trabzonsporu pojawi się na konferencji prasowej.

W środę 8 czerwca Biało-Czerwoni na wyjeździe zmierzą się z Belgią. Podczas tej przerwy reprezentacyjnej Polaków oprócz tego starcia czekają jeszcze dwa mecze. 11 czerwca udadzą się do Holandii, gdzie staną naprzeciwko tamtejszej reprezentacji. Natomiast 14 czerwca piłkarze Michniewicza na PGE Stadionie Narodowym podejmą narodową drużynę Belgii.

Transmisja konferencji prasowej z udziałem Tymoteusza Puchacza w Polsacie Sport, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek od godziny 13:45.