ATP w s'Hertogenbosch: Kamil Majchrzak - Karen Chaczanow. Relacja i wynik na żywo

W drugiej rundzie na ATP w s'Hertogenbosch rywalem Kamila Majchrzaka będzie Rosjanin Karen Chaczanow. Czy polski tenisista awansuje dalej? Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Karen Chaczanow na Polsatsport.pl.

Polak w pierwszej rundzie pokonał w dwóch setach Niemca Dominika Koepfera. Pierwszy set był pod zupełną dominacją Majchrzaka i wygrał go 6:1, drugi natomiast był bardziej wyrównany. Na prowadzenie zdołał wyjść Niemiec, jednak to nie wystarczyło i ostatecznie to Polak zdołał wyrwać drugiego, ostatniego w tym spotkaniu seta, wygrywając 6:4.

Chaczanow podobnie do Majchrzaka gładko poradził sobie z przeciwnikiem w 1/16 finału, wygrywając 2:0. Na drodze Rosjanina stanął Chilijczyk Alejandro Tabilo. W obu setach Chaczanow wygrał wynikiem 6:3.

Majchrzak z Chaczanowem zagrał w karierze dwa razy i niestety w obu spotkaniach bez straty seta wygrywał Rosjanin. Czy Polak przełamie passę porażek z Chaczanowem?

Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Karen Chaczanow na Polsatsport.pl. Początek około godziny 17:00.