Wielka gala UFC z Janem Błachowiczem w Europie? Conor McGregor zabrał głos

Sporty walki
Wielka gala UFC z Janem Błachowiczem w Europie? Conor McGregor zabrał głos
fot.
Jan Błachowicz

Conor McGregor (22-6, 19 KO, 1 SUB) jest wielkim fanem pomysłu, by zorganizować w Europie galę UFC z udziałem Jana Błachowicza (29-9, 9 KO, 9 SUB) i Jiriego Prochazki (29-3-1, 25 KO, 3 SUB).

Prochazka odebrał mistrzowski pas w kategorii półciężkiej Gloverowi Teixeirze (33-8, 18 KO, 10 SUB) na gali UFC 275 w Singapurze po pasjonującej, pełnej zwrotów akcji walce. Kolejnym rywalem Czecha chciałby być Błachowicz. "Jiri, zróbmy to! Bitwa o Europę. Największa walka w historii kontynentu" - pisał w niedzielę na Twitterze.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki gali UFC 275. Kto wygrał?

 

Czech nie ma nic przeciwko temu, o czym wspomniał w jednym z wywiadów. - Teraz czas na Jana. Chciałbym z nim walczyć, myślę, że mam klucze do tego, by go pokonać. Zróbmy to. Uważam, że Europa byłaby najlepszym miejscem do zorganizowania tej gali - przyznał Prochazka.

 

Do pomysłu zorganizowania gali w Europie, z walką Prochazki z Błachowiczem, odniósł się także McGregor. "Notorious" chciałby to zobaczyć. "Europejski stadion w godzinach PPV" - napisał na Instastories, komentując wywiad z Prochazką.

 

fot. Instastories

 

McGregor ostatnią walkę stoczył w lipcu ubiegłego roku, przegrywając z Dustinem Poirierem (28-7-1NC, 14 KO, 7 SUB) na gali UFC 264.

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie