Liga Narodów: Holandia - Walia. Relacja i wynik na żywo

We wtorek w "polskiej grupie" Holandia zagra u siebie z Walią. Czy Walijczycy zrewanżują się za pierwsze spotkanie? Relacja i wynik na żywo meczu Holandia - Walia na Polsatsport.pl.

Holandia swoje ostatnie spotkanie zremisowała z reprezentacją Polski. Biało-Czerwoni prowadzili nawet 2:0, ale błyskawicznie straty odrobili podopieczni Louisa Van Gaala. Swoją szansę na zwycięską bramkę "Oranje" mieli jeszcze w doliczanym czasie gry. Z rzutu karnego nie trafił jednak Memphis Depay. Wcześniej Holendrzy wygrali z Walią 2:1 i Belgią 4:1 na wyjeździe.

Walijczycy swoje ostatnie spotkanie rzutem na taśmę zremisowali z Belgią 1:1. Wcześniej zmierzyli się z Holendrami, z którymi przegrali 1:2. Podopieczni Roberta Page'a w pierwszym spotkaniu tej edycji LN zmierzyli się z reprezentacją Polski. Walijczycy prowadzili od 52. minuty, ale wyrównującą bramkę zdobył w 72. minucie Jakub Kamiński. Ostatniego gola w tym spotkaniu w 85. minucie strzelił Karol Świderski.

W pierwszym spotkaniu między Holandią i Walią zwycięstwo w 94. minucie wyrwał Wout Weghorst. Czy i tym razem spotkanie będzie tak wyrównane?

Relacja i wynik na żywo meczu Holandia - Walia na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:45.