Liga Narodów: Niemcy - Włochy. Transmisja TV oraz stream online

Transmisja meczu Niemcy - Włochy o godz. 20:35 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Box Go.

Czas na rewanżowe starcie w Lidze Narodów pomiędzy reprezentacjami Niemiec oraz Włoch. Na Borussia-Park w Moenchengladbach dojdzie do absolutnego szlagieru spośród wszystkich wtorkowych meczów tych rozgrywek. Czy będziemy świadkami kosmicznego futbolu? Transmisja w Polsacie Sport Extra i Polsacie Box Go.

To absolutny klasyk, na którego nie trzeba specjalnie zapraszać kibiców futbolu na najwyższym poziomie. Obie reprezentacje wielokrotnie rywalizowały ze sobą w turniejach rangi mistrzostw świata i Europy, dzieląc się najważniejszymi trofeami. Tym razem przyjdzie im zmierzyć się drugi raz w odstępie dziesięciu dni w ramach fazy grupowej Ligi Narodów.

W pierwszym meczu na stadionie w Bolonii padł remis 1:1, a to, co najciekawsze działo się w końcówce konfrontacji. Najpierw w 70. minucie prowadzenie Italii zapewnił Lorenzo Pellegrini, ale radość gospodarzy nie trwała zbyt długo, bowiem zaledwie trzy minuty później do wyrównania doprowadził Joshua Kimmich.

W tabeli liderem są podopieczni Roberto Manciniego, którzy uzbierali pięć punktów i o "oczko" wyprzedzają drugich Węgrów. To właśnie z "Madziarami" nasi zachodni sąsiedzi potknęli się w poprzedniej kolejce, remisując na ich terenie 1:1. Z tego powodu ekipa dowodzona przez Hansiego Flicka może "pochwalić się" bilansem... trzech remisów i nadal czeka na premierowe zwycięstwo w tej edycji Ligi Narodów. Warto zaznaczyć, że również bez wygranej pozostają jeszcze Anglicy, którzy zamykają stawkę.

Włosi walczą o umocnienie się na pierwszej lokacie przed wrześniowymi meczami, podczas gdy Niemcy chcą wreszcie zatriumfować, a brak ewentualnej wygranej sprawi, że będą musieli drżeć do ostatniej kolejki o utrzymanie w pierwszej dywizji Ligi Narodów.