Liga Narodów siatkarek: Bułgaria - USA. Relacja i wynik na żywo

Bułgaria i USA zmierzą się w meczu Ligi Narodów siatkarek. Która reprezentacja wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Relacja i wynik meczu Bułgaria - USA od godz. 9:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne starcie w siatkarskiej Lidze Narodów! Tym razem w rywalizacji pań zobaczymy spotkanie Bułgaria - USA. Obie reprezentacje w tegorocznej edycji prezentują się z różnym skutkiem.

Bułgarki nie mają szczęścia w tegorocznej Lidze Narodów. Na początek rywalizacji przegrały z Tajlandią 0:3, ale w drugiej kolejce wygrały już z Holandią 3:2. Kolejne dwa starcia ze światową czołówką to jednak porażki bez wygranego seta kolejno z Serbią i Turcją.

USA z kolei w pierwszych trzech spotkaniach nie miały sobie równych pokonując bez straty seta Dominikanę, Kanadę oraz Brazylię. W ostatnim meczu poniosły jednak bolesną porażkę z Japonią nie zdobywając tym razem ani jednego seta.

Relacja i wynik meczu Bułgaria - USA od godz. 9:00 na Polsatsport.pl.