"Joanna Jędrzejczyk to ambasadorka polskiego MMA"

Sporty walki
"Joanna Jędrzejczyk to ambasadorka polskiego MMA"
fot. Polsat Sport
Joanna Jędrzejczyk

Gościem programu "Koloseum" był włodarz federacji Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak. Jednym z tematów było zakończenie kariery przez Joannę Jędrzejczyk.

Jędrzejczyk zakończyła piękną karierę zawodniczki MMA. Przez wiele lat była wojowniczką najbardziej prestiżowej federacji na świecie - UFC. Po ostatniej porażce postanowiła zakończyć ten etap w swoim życiu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego warto obejrzeć FEN 40?

 

- Piękna, wspaniała historia dziewczyny, która tak naprawdę przez wiele lat biła się w kickboxingu i myślała, że więcej już z tego "nie ulepi". Nagle przestawiła się na MMA i zrobiła niesamowitą karierę. Stała się naszą ambasadorką polskiego MMA na świecie i wielką gwiazdą. Wspaniała kariera - powiedział Jóźwiak.

 

Gość "Koloseum" dodał, że Jędrzejczyk zostanie zapamiętana jako wielka osobowość w świecie sportów walki.

 

- Zawsze będzie spostrzegana przez polskich fanów jako królowa, jedyna, niezapomniana. Tak długo, jak była na tronie w swojej kategorii wagowej w UFC, to tylko pozazdrościć. Niestety, wszystko w życiu się kończy i dobra passa również. Nie da rady być wiecznie mistrzem. Asia odeszła od sportu, ale w godny sposób i na długo zostanie w naszej pamięci jako wzór do naśladowania. Pełen szacunek - zaznaczył Jóźwiak.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie