ATP w Londynie: Mecze półfinałowe. Stream online

Marin Cilic

W sobotę rozegrane zostaną półfinały turnieju ATP w Londynie. Transmisja meczów Matteo Berrettini - Botic Van De Zandschulp, Marin Cilic - Filip Krajinovic na Polsatsport.pl.

Berretini to jeden z faworytów turnieju. Na swojej drodze pokonał takich tenisistów jak Daniel Evans, Denis Kudla czy Tommy Paul. Jedynie Denis Kudla zdołał wygrać jednego seta w starciu z Włochem. Jego sobotni rywal Van De Zandschulp wygrał z Paulem Jubbem, Grigor Dimitrow oraz Alejandro Davidovichem Fokina. Największym zwycięstwem Holendra było to z Dimitrowem. Van De Zandschulp nie był stawiany w roli faworyta, a wygrał w dwóch setach (7:6, 6:3).

Druga para to starcie między Ciliciem a Krajinoviciem. W tym zestawieniu zdecydowanym faworytem jest Chorwat, który stracił do tej pory tylko jednego seta. Cilic w ćwierćfinale wyeliminował Fina Emila Ruusuvuoriego. Krajinovic natomiast zmierzył się z Ryanem Penistonem. Serb wygrał w trzech setach.

Którzy z zawodników okażą się lepsi i awansują do wielkiego finału rywalizacji?

Transmisja meczów Matteo Berrettini - Botic Van De Zandschulp, Marin Cilic - Filip Krajinovic na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:00.