ATP w Halle: Daniił Miedwiediew nie wytrzymał! Wygonił trenera w trakcie meczu z Hubertem Hurkaczem (WIDEO)

Takich scen nikt się nie spodziewał! Daniił Miedwiediew w trakcie trwania finału turnieju ATP w Halle zdecydował się na wygonienie swojego trenera z kortu. Gilles Cervara bardzo szybko opuścił trybuny przy akompaniamencie braw.

Spotkanie finałowe nie układało się po myśli Miedwiediewa. Rosjanin przegrał pierwszego seta w 28 minut (1:6), a w kolejnym został bardzo szybko przełamany. Po decydującej piłce pierwszego gema, wyładował swoją złość na swoim trenerze. Chwilę później kamera uchwyciła moment, w którym Gilles Cervara opuścił kort.

Francuz współpracuje z Miedwiediewem od 2017 roku. Przyczynił się m.in. do wywalczenia przez Rosjanina numeru "1" na świecie oraz do wygrania 13 turniejów.

Miedwiediew przegrał z Hurkaczem 0:2 (1:6, 4:6).