WTA w Berlinie: Ons Jabeur - Belinda Bencic. Relacja i wynik na żywo

Ons Jabeur i Belinda Bencic zmierzą się w finale turnieju WTA w Berlinie. Która zawodniczka sięgnie po zwycięstwo? Relacja i wynik na żywo meczu Ons Jabeur - Belinda Bencic na Polsatsport.pl.

Jabeur do tej pory podczas tegorocznej rywalizacji w stolicy Niemiec przegrała tylko jednego seta. W ćwierćfinale Aliaksandra Sasnowicz była w stanie wygrać jedną partię przeciwko zawodniczce z Tunezji. Czy Jabeur przedłuży swoją dobrą passę i w nadchodzącym starciu sięgnie po zwycięstwo?

Bencic nie miała tak prostej przeprawy przez poprzednie etapy turnieju w Berlinie. Wszystkie rozgrywane przez nią spotkania trwały trzy sety. Przez to możliwe jest, że Szwajcarka będzie bardziej zmęczona niż jej rywalka podczas meczu finałowego, co może znacznie wpłynąć na jej dyspozycję w zbliżającym się pojedynku.

Jabeur i Bencic do tej pory rywalizowały ze sobą cztery razy. W ich ostatnim starciu po zwycięstwo sięgnęła Tunezyjka.

Relacja i wynik na żywo meczu Ons Jabeur - Belinda Bencic na Polsatsport.pl. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:30.