WTA w Eastbourne: Magdalena Fręch - Garbine Muguruza. Relacja i wynik na żywo

W drugiej rundzie WTA w Eastbourne przeciwniczką Magdaleny Fręch będzie Hiszpanka Garbine Muguruza. Czy Polka awansuje dalej? Relacja i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Garbine Muguruza na Polsatsport.pl.

Fręch swoją przygodę na WTA w Eastbourne rozpoczęła od zwycięstwa nad Chinką Qinwen Zheng. Polka wygrała to spotkanie w dwóch setach 6:3 i 6:0. W pierwszym secie pojedynek był dość wyrównany, kolejny natomiast był już pod zupełną dominacją Fręch.

Muguruza w pierwszej rundzie dostała tzw. "wolny los". Hiszpanka rozstawiona jest z numerem piątym i to ona jest faworytką tego starcia,

Fręch i Muguruza zagrały ze sobą wcześniej tylko raz. Hiszpanka wygrała wtedy w dwóch setach 6:1 i 6:3. Czy Polka zrewanżuje się za pierwsze starcie?

Relacja i wynik na żywo meczu Magdalena Fręch - Garbine Muguruza na Polsatsport.pl.