Groźna kontuzja w meczu Polska - Korea Południowa. Siatkarka zniesiona na noszach (WIDEO)

Koreańska Środkowa Jung Ho-yeon uległa groźnej kontuzji podczas towarzyskiego meczu Polska - Korea.

Podczas towarzyskiego meczu pomiędzy siatkarkami reprezentacji Polski a Koreankami, doszło do niebezpiecznej kontuzji środkowej Jung Ho-yeon. Zawodniczka została zniesiona na noszach i nie wróciła już na parkiet.

Do sytuacji doszło pod koniec pierwszego seta przy wysokim prowadzeniu Biało-Czerwonych. Środkowa po ataku niefortunnie spadła na ziemię i nabawiła się urazu kostki. Koreanka najpierw została zniesiona z parkietu przez członków sztabu szkoleniowego, a następnie widzieliśmy obrazki, na których widać było, jak wyjeżdża z hali na noszach.

Polki w towarzyskim spotkaniu pewnie pokonały Koreanki, wygrywając... 4:0. Obie drużyny umówiły się bowiem, że jeśli mecz zakończy się wynikiem 3:0, zostanie rozegrany dodatkowy set. W tym również górą okazały się podopieczne Stefano Lavariniego.