Polska - Korea Południowa: Relacja i wynik na żywo

Po łatwym zwycięstwie nad Koreą Południową, przyszedł czas na drugi mecz towarzyski z udziałem reprezentantek Polski. Czy te również tym razem bez problemów pokonają przeciwniczki? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Polki pewnie wygrały z Koreą w pierwszych trzech setach (25:12, 25:16, 25:11). Nieco bardziej wyrównany okazał się czwarty, który został wcześniej ustalony przez selekcjonerów obu reprezentacji. W nim "Biało-Czerwone" zwyciężyły 25:21.

Koreanki mogły być podwójnie załamane. Nie dość, że przegrały mecz, to straciły w nim jedną ze swoich zawodniczek. Ta w drugim secie została przewieziona do szpitala na szczegółowe badania.

Relacja i wynik na żywo z drugiego meczu towarzyskiego Polski z Koreą Południową na Polsatsport.pl.