Liga Narodów: Bolesna kontuzja Alana Souzy w meczu Iran - Brazylia (WIDEO)

Liga Narodów: Bolesna kontuzja Alana Souzy w meczu Brazylia - Iran

Pierwszy set meczu Brazylia - Iran w Lidze Narodów zakończył się fatalnie dla Alana Souzy. Siatkarz doznał kontuzji ścięgna Achillesa w momencie wykonywania zagrywki.

Piątkowe spotkanie Ligi Narodów zakończyło się zwycięstwem Brazylii 3:0, lecz pierwszy set był niezwykle wyrównany. O wszystkim zadecydowała gra na przewagi. Przy wyniku 26:25 dla "Canarinhos" wydarzyło się jednak coś, czego żaden fan siatkówki nie chciałby oglądać.

W polu serwisowym pojawił się Alan Souza. Podrzucił piłkę i po chwili nawet nie próbował jej przebić. Widać było, że coś poszło nie tak. Brazylijczyk źle stanął, miał problem z utrzymaniem równowagi i po chwilowej walce padł na parkiet. Souza nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach.

Po zakończonym meczu dowiedzieliśmy się, że siatkarz doznał kontuzji ścięgna Achillesa. Na boisku zastąpił go brat Darlan Souza. To może być spory problem dla Brazylijczyków, którzy zostają z jednym atakującym.