Polsat Boxing Promotions 8: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 8: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport

W sobotę w Toruniu odbędzie się ósma edycja gal Polsat Boxing Promotions. W wacle wieczoru zobaczymy jedną z głównych gwiazd grupy, Ihosvanego Garcię, który zmierzy się z doświadczonym Ryno Liebenbergiem. O pas międzynarodowego mistrza Polski powalczy natomiast Radomir Obruśniak. Transmisja gali PBP 8 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight, Super Polsacie i na Polsat Box Go.

Grupa Polsat Boxing Promotions nie zwalnia tempa. W sobotę zobaczymy sześć zawodowych pojedynków. W Toruniu wystąpią wiodące postacie grupy. W walce wieczoru po raz kolejny w ringu zobaczymy Garcię. Kubańczyk, którego do Polski ściągnął Krzysztof Blok, stoczył już w PBP cztery walki.

 

Na pierwszej gali, która odbyła się w Stoczni Gdańskiej, jego rywalem był Damian Smagieł. Kubańczyk wygrał pewnie na punkty i była to jego jedyna dotychczas tego typu wygrana. Później nokautował kolejno Nabila Zaky'ego, Przemysława Gorgonia i Patricka Rokohla.

 

Teraz przed zawodnikiem trenującym w Poznaniu najtrudniejsze dotychczasowe wyzwanie. Starszy o 12 lat Liebenberg to weteran światowych ringów. Podczas swojej długiej kariery mierzył się z takimi zawodnikami jak Eleider Alvarez, Enrico Koelling, Vincent Fiegenbutz czy Fedor Chudinov. Swego czasu posiadał on pas WBC Silver w kategorii półciężkiej. Ostatnio częściej występuje jednak w dywizji super średniej.

 

W sobotę wystąpi również Obruśniak. Pięściarz z Karlina trzeci raz w ciągu niespełna roku zawalczy o pas mistrzowski. W sierpniu po wygranej z Piotrem Gudlem został mistrzem Polski kategorii superpiórkowej. Zwycięstwo z Carilem Herrerą zapewniło mu pas międzynarodowego mistrza Polski, również w superpiórkowej. Tym razem Obruśniak zmierzy się z Zsoltem Osadanem, a na szali pas wagi lekkiej.

 

Drugą walkę dla Polsat Boxing Promotions stoczy Paweł "Furia" Czyżyk. Lubinianin po serii kontuzji chciałby w końcu wrócić do regularnych startów. Poprzednio oglądaliśmy go w marcu, kiedy to pokonał Lukę Spadacciniego. Teraz 29-latek skrzyżuje rękawice z Jonathanem Cotteretem z Francji.

 

Ponadto zobaczymy trzech zawodników, których mogliśmy oglądać podczas gali PBP7 miesiąc temu. Aleksander Bereżewski i Bartłomiej Przybyła zaprezentowali się wtedy ze znakomitej strony, a ich bardzo widowiskowy boks spodobał się kibicom zgromadzonym w hali Globus w Lublinie. Z kolei Konrad Kozłowski nie był do końca zadowolony ze swojego występu pod koniec maja, ale na pewno zrobi wszystko, by w Toruniu pokazać pełnię swojego potencjału.

 

Dodatkową atrakcją będą występy muzycznych gwiazd, z jakich słyną gale Polsat Boxing Promotions. Tym razem ring w swoją muzyczną scenę zamieni między innymi wyrazisty raper młodego pokolenia oraz producent - Janusz Walczuk.

 

Karta walk:

 

Superśrednia 10 rund: Ihosvany Garcia (7-0, 6 KO) - Ryno Liebenberg (22-8-1, 14 KO)

Lekka 10 rund: Radomir Obruśniak (6-0, 2 KO) - Zslot Osadan (20-0-1, 15 KO)

Półciężka 8 rund: Paweł Czyżyk (8-1, 1 KO) - Jonathan Cotteret (8-6-1, 3 KO)

Super lekka 6 rund: Bartłomiej Przybyła (2-0, 1 KO) - Santiago Garces (4-3-3, 2 KO)

Półśrednia 6 rund: Aleskander Bereżewski (5-0, 5 KO) - Kristian Dzurnak (2-2)

Super półśrednia 6 rund: Konrad Kozłowski (5-0, 2 KO) - Nikolas Dzurnak (2-0-2, 2 KO)

 

Transmisja gali Polsat Boxing Promotions 8 w sobotę od godziny 18:30 w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight oraz na Polsat Box Go. Od 20:00 także w Super Polsacie.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie