ATP w Palma de Mallorca: Stefanos Tsitsipas - Roberto Bautista-Agut. Transmisja

Gdzie obejrzeć finał turnieju ATP w w Palma de Mallorca?

Przed nami ostatnie spotkanie turnieju ATP w w Palma de Mallorca. W finale naprzeciwko siebie staną Stefanos Tsitsipas oraz Roberto Bautista-Agut. Który z nich sięgnie po zwycięstwo? Transmisja meczu Stefanos Tsitsipas - Roberto Bautista-Agut na Polsatsport.pl.

Rywalem Tsitsipasa w półfinale był Benjamin Bonzi. To spotkanie trwało lekko ponad półtorej godziny. Grek zakończył rywalizację w dwóch setach. Plasujący się na szóstym miejscu w rankingu ATP zawodnik zwyciężył 6:4, 6:4. Tym samym 23-letni tenisista zameldował się w finale turnieju rozgrywanego na kortach w Hiszpanii.

Bautista-Agut też był w stanie zamknąć swój mecz półfinałowy w dwóch setach. Na jego drodze do finału stanął Antoine Bellier. O wyniku pierwszej części tego pojedynku musiał zadecydować tie-break, w którym lepszy okazał się Bautista-Agut. Druga partia była już bardziej jednostronna. Pochodzący z Hiszpanii tenisista triumfował 6:2.

Do tej porty Bautista-Agut trzy razy mierzył się z Tsitsipasem. Wszystkie starcia zakończyły się zwycięstwami Greka.

Transmisja meczu Stefanos Tsitsipas - Roberto Bautista-Agut na Polsatsport.pl. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:00.