Wimbledon: Majchrzak - Kokkinakis. Kiedy mecz? O której godzinie?

Tenis
Wimbledon: Majchrzak - Kokkinakis. Kiedy mecz? O której godzinie?
Fot. PAP
Kamil Majchrzak

Kamil Majchrzak i Thanasi Kokkinakis zmierzą się w meczu pierwszej rundy prestiżowego turnieju Wimbledon. Kiedy odbędzie się mecz Majchrzak - Kokkinakis? O której godzinie zagrają Majchrzak - Kokkinakis?

Czas na pierwsze spotkania w wykonaniu Polaków na Wimbledonie! W prestiżowym turnieju wystartują Iga Świątek, Hubert Hurkacz, Magda Linette, Magdalena Fręch, Maja Chwalińska, Katarzyna Kawa oraz Kamil Majchrzak. Właśnie ostatni z wymienionych tenisistów w pierwszej rundzie zmierzy się z Australijczykiem - Thanasi Kokkinakisem.


Rywal Majchrzaka to 26-letni zawodnik, który w swojej karierze może pochwalić się udziałem w igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro oraz niedawnym triumfem w grze podwójnej na Australian Open. Na Wimbledonie w grze pojedynczej najdalej doszedł właśnie do etapu pierwszej rundy.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Wiktorowski: Wimbledon?! Jak na każdy turniej, jedziemy po to, żeby wygrać!


Obaj zawodnicy mieli okazje mierzyć się ze sobą właśnie podczas kwalifikacji do Wimbledonu w 2018 roku. Wówczas górą był Australijczyk, który wygrał 6:1, 6:4. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w poniedziałek.

Kiedy odbędzie się mecz Majchrzak - Kokkinakis? O której godzinie zagrają Majchrzak - Kokkinakis?

Mecz Majchrzak - Kokkinakis odbędzie się w poniedziałek 27 czerwca. Będzie to drugie spotkanie na korcie 16. Początek ok. godz. 14:00. Wcześniej rozegrane zostanie starcie Katerina Siniakova - Maja Chwalińska.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie