To mogło się fatalnie skończyć! Siatkarz staranował kibickę na meczu Polska - USA (WIDEO)

Siatkówka
To mogło się fatalnie skończyć! Siatkarz staranował kibickę na meczu Polska - USA (WIDEO)
Fot. Polsat Sport
Torey Defalco wpadł w kibickę podczas meczu Polska - USA.

Niecodzienne obrazki oglądaliśmy podczas meczu Polska - USA rozgrywanego podczas turnieju Ligi Narodów w Sofii. Biegnący do piłki Torey Defalco staranował kibickę i zrzucił ją z krzesła wpadając w nią z całym impetem. Całą sytuację zarejestrowały kamery.

Cała sytuacja miała miejsce podczas wyniku 1:5 w trakcie czwartego seta meczu Polska - USA. Piłka po obronie Erika Shojiego odbiła się daleko w bandy, a siatkarze USA próbowali jeszcze ratować akcję biegnąc do piłki. Jednym z nich był Torey Defalco, który w drodze do piłki rzucił się w siedzących na trybunie kibiców.

 

ZOBACZ TAKŻE: Komplet zwycięstw w Sofii! Polscy siatkarze ograli USA w Lidze Narodów


Na drodze Defalco stanęła jednak z młodych kibicek, która oglądała spotkanie. Reprezentant USA w biegu dosłownie wykopał spod niej krzesło i wpadł prosto na nią. Całą sytuację zarejestrowały kamery, a znany z gry w Indykpolu AZS Olsztyn siatkarz szybko przeprosił "ofiarę" swojego wejścia i podniósł ją z ziemi.

 

Polacy ostatecznie wygrali całe spotkanie 3:1. Podopieczni trenera Nikoli Grbicia tym samym odnieśli siódme zwycięstwo w ósmym meczu VNL 2022 i zagwarantowali sobie udział w turnieju finałowym.


Zobacz całą sytuację z meczu Polska - USA w materiale wideo.

 

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie