Wimbledon: Znamy rywalki Agnieszki Radwańskiej w turnieju legend

Tenis

Agnieszka Radwańska wystąpi w turnieju legend podczas tegorocznego Wimbledonu. Była wiceliderka światowego rankingu zagra w parze z Jeleną Janković. We wtorek poznaliśmy ich rywalki w grupie B.

Organizatorzy turnieju legend podczas tegorocznego Wimbledonu podzielili rywalizację na dwie grupy. Radwańska i Janković wystąpią w grupie B, w której znalazły się jeszcze trzy pary.


Polsko-serbska para zmierzy się z australijską parą Casey Dellacqua/Alicia Molik, słowacko-brytyjską parą Daniela Hantuchova/Laura Robson oraz Włoszkami Flavią Pennettą i Francescą Schiavone.


Równie dobrze wygląda zestawienie w grupie A, w której zagrają pary Kim Clijsters/Martina Hingis, Anna-Lena Gronefeld/Karolina Sprem, Nathalie Dechy/Barbara Schett oraz Vania King/Jarosława Szwiedowa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ukrainka chciałaby odbudować dom rodziców za nagrodę pieniężną z Wimbledonu


Zarówno panie, panowie oraz rywalizacja w mikstach została podzielona na dwie grupy po cztery pary, w których rozegrane zostaną spotkania w formule każdy z każdym. W finale zobaczymy zwycięzców obu grup.


Rywalizacja w turnieju legend rozpocznie się w drugim tygodniu londyńskich zawodów. Turniej rozpocznie się 5 lipca i zakończy 10 lipca.


Grupa A rywalizacji par kobiet:


Kim Clijsters/Martina Hingis

Anna-Lena Gronefeld/Karolina Sprem

Nathalie Dechy/Barbara Schett

Vania King/Jarosława Szwiedowa


Grupa B rywalizacji par kobiet:


Casey Dellacqua/Alicia Molik

Daniela Hantuchova/Laura Robson

Agnieszka Radwańska/Jelena Jankovic

Flavia Pennetta/Francesca Schiavone

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie