Media: Grzegorz Krychowiak finalizuje transfer do Al-Shabab

Piłka nożna

Grzegorz Krychowiak finalizuje transfer do Al-Shabab - poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl. Lada chwila pomocnik reprezentacji Polski powinien zostać piłkarzem klubu z Arabii Saudyjskiej.

O tym, że Krychowiak ma zmienić klub, mówiło się od dłuższego czasu. Po tym, jak wygasło jego wypożyczenie do greckiego AEK Ateny, pomocnik ponownie jest piłkarzem rosyjskiego Krasnodara. Jak się okazuje, doświadczony zawodnik zdecyduje się na egzotyczny transfer i przenosiny do Arabii Saudyjskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Prezes Barcelony zabrał głos w sprawie transferu Lewandowskiego

 

Jak donosi Włodarczyk, nowym klubem Krychowiaka zostanie Al-Shabab, do którego 32-latek przeniesie się na zasadzie rocznego wypożyczenia. W składzie tej drużyny możemy znaleźć między innymi Evera Banegę, byłego reprezentanta Argentyny, który znany jest głównie z występów w hiszpańskiej Sevilii.

 

Krychowiak, przed grą w Grecji i Rosji, grał między innymi we Francji, Hiszpanii czy Anglii. Podobnie jak Banega był piłkarzem Sevilli, a w 2016 roku za ponad 25 milionów przeniósł się do PSG.

 

 

Reprezentacja Arabii Saudyjskiej będzie jednym z rywali polskiej kadry podczas tegorocznych mistrzostw świata. W grupie C znalazły się również Argentyna i Meksyk.

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie