Wimbledon: Agnieszka Radwańska z drugą wygraną w turnieju legend

W drugim spotkaniu grupy B para Agnieszka Radwańska/Jelena Janković pokonały Casey Dellacquę i Alicię Molik 2:0 (6:2, 6:4).

W drugim spotkaniu grupy B para Agnieszka Radwańska/Jelena Janković pokonały Casey Dellacquę i Alicię Molik 2:0 (6:2, 6:4). Polsko-serbska para jest niepokonany w tej edycji turnieju i umocniła się na prowadzeniu w tabeli. W fazie grupowej pozostał im jeden mecz, który zadecyduje o awansie do finału.

Radwańska i Janković potrzebowały zaledwie godzinę i dwie minuty, by rozprawić się z australijską parą. Polka i Serbka były lepsze od samego początku meczu pewnie powiększając swoje prowadzenie. W drugim secie przez chwilę rywalki prowadziły i wydawało się, że będzie potrzebna trzecia odsłona meczu, ale polsko-serbski duet odrobił straty i pewnie zwyciężył 6:2, 6:2.

W ostatnim meczu grupowym turnieju legend Radwańska i Janković zmierzą się jeszcze z parą Daniela Hantuchova/Laura Robson. W wypadku wygranej na pewno wystąpią w wielkim finale z liderkami grupy A.

W turnieju legend przygotowano także skromne nagrody pieniężne. Najlepsze pary zgarną 31 tys. funtów do podziału, natomiast finaliści o sześć tysięcy mniej.

Jelena Janković/Agnieszka Radwańska - Casey Dellacqua/Alicia Molik 2:0 (6:2, 6:2)