European League of Football: Panthers Wrocław przegrali z Berlin Thunder

Panthers Wrocław przegrali po dogrywce 25:31 z Berlin Thunder. To czwarta porażka z rzędu ekipy z Wrocławia w European League of Football.

Po pierwszej kwarcie wrocławianie prowadzili 6:10. W drugiej części rywalizacji rywale zmniejszyli straty do jednego punktu. Na tablicy wyników widniał rezultat 17:16. Trzecia kwarta należała do ekipy z Berlina. Thunder wyszli na prowadzenie 22:16.

W ostatniej, bardzo emocjonującej kwarcie Panthers doprowadzili do wyrównania 25:25. Wówczas stało się jasne, że o końcowym wyniku zadecyduje dogrywka. W niej lepiej zaprezentowali się berlińczycy. Thunder zdobyli sześć punktów i wygrali całe spotkanie 31:25.

To czwarta przegrana z rzędu Panthers w tych rozgrywkach. Za tydzień drużyna z Wrocławia zagra u siebie z ekipą Stuttgart Surge.

Berlin Thunder - Panthers Wrocław 31:25