Monika Jagła zaprezentowała swoją żonglerkę. Ucierpiał... telefon (WIDEO)

Siatkówka
Monika Jagła zaprezentowała swoją żonglerkę. Ucierpiał... telefon (WIDEO)
Fot. Cyfrasport
Monika Jagła zaprezentowała swoją żonglerkę. Ucierpiał... telefon (WIDEO)

Monika Jagła kilka dni temu została przedstawiona jako nowa libero Grupy Azoty Chemika Police. W wywiadzie przeprowadzonym dla klubu zawodniczka zdradziła, że w przeszłości grała w piłkę nożną. 22-latka zaprezentowała swoje umiejętności w żonglerce. Ucierpiał na tym telefon.

Po jednym z podbić piłka trafiła w obiektyw kamery telefonu. Urządzenie upadło na ziemię. "Kiedy w wywiadzie powiesz, że grałaś w piłkę, admin powie sprawdzam, a chwilę później telefon jest w poważnych tarapatach" - czytamy we wpisie Grupy Azoty Chemika Police. 

 

ZOBACZ TAKŻE: ŁKS ma nowego trenera

 

 

Siatkarką ekipy mistrza Polski Jagła została w poniedziałek. 

 

- Dołączam do mistrza Polski, więc ekscytacja jest naturalna. Jestem w takim miejscu kariery, w którym potrzebuję stabilizacji, pracy i rozwoju. Chemik wydaje się być gwarancją spełnienia tych potrzeb, dlatego cieszę się, że podpisałam kontrakt - powiedziała cytowana przez oficjalną stronę klubu - mówiła w rozmowie z oficjalną stroną klubu. 

 

Zespół z Polic jest na etapie kompletowania składu przed nadchodzącym sezonem. Podopieczne Marka Mierzwińskiego będą rywalizowały w Tauron Lidze i Lidze Mistrzyń. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie