Fortuna 1 Liga: Sześć bramek w Rzeszowie! Stal podzieliła się punktami z Chrobrym Głogów

Aż sześć goli padło w meczu Stali Rzeszów z Chrobrym Głogów. Spotkanie pierwszej kolejki Fortuna 1 Ligi zakończyło się wynikiem 3:3. W roli trenera głogowian zadebiutował Marek Gołębiewski.

Chrobry bardzo szybko wyszedł na prowadzenie. W czwartej minucie gry do siatki trafił Sebastian Steblecki. 20 minut później do remisu doprowadził Dawid Olejarka. W 36. minucie gry "jedenastkę" na gola zamienił Mateusz Machaj i ekipa z Głogowa znów prowadziła. Bramkę na 2:2 tuż przed przerwą zdobył Andreja Prokić.

Po zmianie stron również nie brakowało emocji. W 61. minucie po raz pierwszy w tym meczu Stal wyszła na prowadzenie za sprawą Łukasza Góry. Rzeszowianie stracili zwycięstwo w końcówce spotkania, gdy Piotr Głowacki skierował piłkę do własnej bramki. Ostatecznie w pierwszym meczu nowego sezonu Stal i Chrobry dopisały do swojego dorobku po jednym punkcie.

W następnej kolejce beniaminek z Rzeszowa zmierzy się z Puszczą Niepołomice, a Chrobry u siebie zagra z Ruchem Chorzów.

Stal Rzeszów - Chrobry Głogów 3:3 (2:2)

Bramki: Olejarka 25, Prokić 45, Góra 61 - Steblecki 4, Machaj 36, Głowacki 87 (s)