MLS: Gareth Bale już czaruje w Stanach Zjednoczonych! (WIDEO)

Gareth Bale

Gareth Bale zadebiutował w MLS. Walijczyk wystąpił w spotkaniu Nashville SC - Los Angeles FC i już zdążył zaprezentować próbkę swoich możliwości.

Były zawodnik Realu Madryt czy Tottenhamu pojawił się na boisku w 72. minucie. Kilka minut później popisał się znakomitym zagraniem. Mając za plecami jednego z rywali, przeturlał piłkę obok jego nóg i celnie podał do nadbiegającego kolegi.

Nowy klub Bale'a wygrał 2:1 po bramkach Cristiana Arango i Jose Cifuentesa. LAFC przewodzi w tabeli MLS z dorobkiem 42 punktów po 20 rozegranych meczach.

Bale przeniósł się do Stanów Zjednoczonych 7 lipca po wygaśnięciu kontraktu z Realem Madryt. Jak sam zapowiadał - w MLS chce odbudować formę i pomóc reprezentacji w awansie na kolejne mistrzostwa Europy.

Transmisje meczów MLS można oglądać na sportowych kanałach Polsatu.