Absurd w lidze argentyńskiej! Piłkarz trafiony w twarz surową rybą

Do niesamowitych ekscesów doszło podczas spotkania ligi argentyńskiej. Mecz zawsze wzbudzający ogromne napięcie. Independiente grało z Racing Club i choć od spotkania minął już tydzień, to nagranie gdzie piłkarz zostaje trafiony rybą przez jednego z kibiców, coraz bardziej nabiera na popularności..

Bohaterem sytuacji z początku drugiej połowy był wprowadzony w 37. minucie z ławki Leandro Fernandez. Zawodnik Independiente został trafiony w twarz rybą, którą z trybun rzucił jeden z kibiców. Uderzenie musiało być mocne, bo przy piłkarzu od razu pojawiły się służby medyczne.

Ostatecznie drużyna Fernandeza przegrała 0:1 po bramce Gabriela Hauche. Zawodnik po zdarzeniu dość szybko powrócił do gry i rozegrał spotkanie do końca, ale nie pomógł w odrabianiu strat.