Kryzys w sklepie Barcelony. Nie mogą sprzedawać koszulek Roberta Lewandowskiego

Piłka nożna
Kryzys w sklepie Barcelony. Nie mogą sprzedawać koszulek Roberta Lewandowskiego
fot. PAP
W stacjonarnym sklepie kibica Barcelony kibice nie mogą nadrukować nazwiska Roberta Lewandowskiego.

Do niecodziennego problemu doszło w sklepie kibica FC Barcelona. Sprzedawcy nie mogą aktualnie sprzedawać koszulek z nazwiskiem Lewandowskiego na plecach. Wszystko za sprawą brakującej litery "W".

Mimo że Robert Lewandowski nie został oficjalnie zaprezentowany w barwach Barcelony, to fani już próbują dostać jego koszulkę. Jest to możliwe poprzez personalizację koszulki, gdzie klienci sami wpisują dane do nadruku. Dlatego właśnie sprzedawcy w sklepie kibica dostają sporo zleceń na napis "Lewandowski 9".


To spore zainteresowanie w sklepie "Botiga" na Camp Nou spowodowało, że zabrakło litery "W" do personalizacji koszulek. W przeszłości nazwiska z "W" nie były zbyt popularne wśród graczy Blaugrany. Aktualnie, jak mówią pracownicy "Lewandowskiego chce cały świat".

Już niedługo koszulki Lewandowskiego powinny na stale wejść w asortyment sklepów stacjonarnych, jak i tych online. Prawdopodobnie w środę Polak zostanie zaprezentowany podczas tournée w USA, a niedługo po tym ruszy oficjalna sprzedaż trykotów RL9.

MM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie