Zapaśniczy Memoriał Wacława Ziółkowskiego: Robert Baran najlepszy wśród najcięższych

Sporty walki
Robert Baran okazał się najlepszym zawodnikiem najcięższej kategorii 125 kg

Robert Baran okazał się najlepszym zawodnikiem najcięższej kategorii 125 kg w ostatnim dniu 31. edycji zapaśniczego Memoriału Wacława Ziółkowskiego W pojedynku o pierwsze miejsce pokonał Amerykanina Anthony'ego Lawrence'a Cassioppiego 3:0. Trzeci był Kamil Kościółek.

W sumie reprezentanci Polski dwukrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. W środę kategorię 74 kg wygrał Eduard Grigoriew.

W czwartek drugie lokaty wywalczyli Sebastian Jezierzański w kat. 86 kg i Radosław Marcinkiewicz w 94 kg.

Polsce przypadła czwarta lokata w klasyfikacji punktowej memoriału (77 pkt). Najlepsi okazali się Ukraińcy - 123 pkt, wyprzedzając USA - 109 i Gruzję - 86