Przemek Garczarczyk: Dla Adama to jest walka o być albo nie być w boksie

Sporty walki
Przemek Garczarczyk: Dla Adama to jest walka o być albo nie być w boksie
fot. Polsat Sport

Ekspert Polsatu Sport, Przemek Garczarczyk, wypowiedział się na temat pojedynku Adama Kownackiego z Alim Erenem Demirezenem, która 30 lipca odbędzie się w Nowym Jorku. Amerykański korespondent ocenił "ciężar" tego pojedynku oraz opowiedział o najważniejszych aspektach, które zaważą o ostatecznym rozstrzygnięciu. Transmisja z walki Kownackiego z Demirezenem w Polsacie Sport.

- To na pewno jest być albo nie być dla Adama Kownackiego, ktokolwiek by nie był tym który by go pokonał. Akurat bezdyskusyjnie, dwa razy pokonał go ostatnio Robert Helenius. Nie będziemy się wdawać w to, kto prowadził na początku pierwszej walki, a był to Adam Kownacki. Liczy się ostateczny wynik. To jest kolejna z tych walk, kiedy Adaś może powiedzieć "teraz albo nigdy", ale znając Adama wiele lat mogę powiedzieć, że porażka będzie dla niego pożegnaniem z boksem - tłumaczy Garczarczyk.

 

ZOBACZ TAKŻE: Transmisja walki Adama Kownackiego z Alim Erenem Demirezenem w Polsacie Sport!

 

Ekspert Polsatu Sport skupił się też na zmianach, jakie zaszły u Polaka w przygotowaniach do tego pojedynku.

 

- Ostatnie treningi, parę wideo widziałem, praca została wykonana olbrzymia. Sposób poruszania się na ringu jest decydujący. Adam przykłada teraz ogromną uwagę do tego, by być trudniejszy do trafienia. Zrzucił dobrych parę kilogramów, będzie szybszy, ale nie spodziewam się ataków od pierwszej rundy. Nie wiem czy jest pozostałość po tych dwóch porażkach, ale bardzo szybko się przekonamy.

 

 

Cała wypowiedź Przemka Garczarczyka na temat walki Adama Kownackiego z Alim Erenem Demirezenem do odsłuchania w poniższym materiale wideo:

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie