Fortuna 1 Liga: Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

W 2. kolejce Fortuna 1 Ligi dojdzie do starcia Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów. Niepołomiczanie w pierwszej kolejce ograli spadkowicza z Łęcznej. Czy tym razem znajdą patent na beniaminka z Rzeszowa? Relacja i wynik na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów na Polsatsport.pl.

Puszcza w poprzednim sezonie do ostatnich kolejek drżała o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze, ale dzięki skutecznemu finiszowi podopieczni Tomasza Tułacza pozostali na drugim poziomie rozgrywkowym. Latem w Niepołomicach doszło do ciekawych ruchów transferowych, a nowym zawodnikiem został m. in. Michał Koj, który trafił do Puszczy z Korony Kielce. To właśnie obrońca został bohaterem meczu 1. kolejki nowego sezonu z Górnikiem Łęczna. Gol Koja z pierwszej minuty zapewnił niepołomiczanom triumf 1:0 i miejsce w czołówce pierwszoligowej tabeli.

Blisko zwycięstwa w premierowej kolejce był również beniaminek z Rzeszowa, który przed własną publicznością podejmował Chrobrego Głogów. Po niezwykle ciekawej pierwszej połowie było 2:2, a na kilka minut przed końcem spotkania Stal prowadziła 3:2. Samobójcza bramka Piotra Głowackiego sprawiła jednak, że rzeszowianie musieli zadowolić się remisem na otwarcie nowego sezonu. Czy na trudnym terenie w Niepołomicach pokuszą się o pierwszy triumf w Fortuna 1 Lidze?

Relacja i wynik na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów od 15:00 na Polsatsport.pl.