Samobój Matty'ego Casha. Aston Villa zremisowała z Manchesterem United

Aston Villa zremisowała z Manchesterem United 2:2 w towarzyskim spotkaniu rozegranym na Opus Stadium w Perth w Australii. Samobójcze trafienie w tym meczu zaliczył Matty Cash.

Manchester United zagrał już czwarte spotkanie towarzyskie w cyklu przedsezonowym. Wcześniej pokonał Liverpool, Melbourne Victory oraz Crystal Palace. Aston Villa natomiast pokonała w meczach kontrolnych Walsall, Leeds i Brisbane Roar.

Sobotnie spotkanie lepiej zaczęli podopieczni Erika ten Haga. W 25. minucie gola strzelił Jadon Sancho. Przed przerwą było już 2:0, a samobójcze trafienie zaliczył Cash, od którego bardzo niefortunnie odbiła się futbolówka.

Po przerwie strzelali już tylko piłkarze Aston Villi. Kontaktową bramkę zdobył Leon Bailey, a w doliczonym czasie gry wyrównał Calum Chambers. Cash opuścił boisko w 64. minucie.

Manchester United - Aston Villa 2:2 (2:0)
Bramki: Sancho 25, Cash 42-sam - Bailey 49, Chambers 90+3