Kiedy następny mecz reprezentacji Polski siatkarzy?

Kiedy polscy siatkarze znów zagrają?

Polscy siatkarze wygrali z Włochami 3:0 i zajęli trzecie miejsce w rozgrywkach Ligi Narodów 2022. Przed zawodnikami polskiej reprezentacji przerwa, którą poświęcą na przygotowania do mistrzostw świata. Kibice siatkówki z pewnością nie mogą się już doczekać kolejnego meczu swoich ulubieńców. Kiedy siatkarze reprezentacji Polski rozegrają kolejne spotkanie?

Polscy siatkarze za niewiele ponad miesiąc rozpoczną rywalizację w finałach mistrzostw świata 2022, które zostaną rozegrane w Polsce i Słowenii. Pierwsze spotkanie tego turnieju rozegrają 26 sierpnia w katowickim Spodku, a rywalem będzie Bułgaria.

Na mecze reprezentacji Polski nie trzeba będzie jednak aż tak długo czekać. Kibice będą mieli okazję zobaczyć biało-czerwonych w akcji w czasie przygotowań do MŚ.

Na 13 sierpnia zaplanowano sparing z reprezentacją Ukrainy, który zostanie rozegrany w Radomiu. W dniach 18–20 sierpnia w Tauron Arenie Kraków odbędzie się XIX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Polacy zagrają w nim z Argentyną, Iranem oraz Serbią. Trzy dni przed rozpoczęciem siatkarskiego mundialu czeka reprezentację Polski kolejny sparing – rywalem będzie Argentyna, a mecz zostanie rozegrany w Katowicach.