WTA w Warszawie: Maja Chwalińska/Jesika Maleckova - Timea Babos/Ulrikke Eikeri. Relacja i wynik na żywo

Andrzej AdamiecTenis

Maja Chwalińska zagra w pierwszej rundzie debla podczas turnieju WTA w Warszawie. Jej partnerką na korcie będzie Jesika Maleckova. Naprzeciwko nich staną Timea Babos i Ulrikke Eikeri. Relacja i wynik na żywo meczu Maja Chwalińska/Jesika Maleckova - Timea Babos/Ulrikke Eikeri na Polsatsport.pl.

Warto zaznaczyć, że Chwalińska gra również w singlu podczas zawodów w stolicy Polski. W swoim pierwszym meczu jej przeciwniczką była Rebeka Masarova. Pierwszy set był wyrównany. Po prawie godzinie gry zwyciężyła 7:5. W drugiej części meczu to Chwalińska stawiała warunki na korcie. Wygrała partię 6:2 i tym samym awansowała do kolejnej rundy rywalizacji w Warszawie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Irina-Camelia Begu wygrała turniej WTA w Palermo

 

Partnerką Polki w grze deblowej podczas turnieju WTA w Warszawie będzie Jesika Maleckova. Czeszka również rywalizowała w grze singlowej w stolicy Polski, ale odpadła w pierwszej rundzie. Lepsza okazała się jej rodaczka Katerina Siniakova, która wygrała mecz 2:0 (6:4, 6:2). 

 

Naprzeciwko pary Chwalińska - Maleckova w najbliższym meczu stanie duet Babos - Eikeri. Czy polska tenisistka i jej partnerka na korcie będą w stanie awansować do kolejnej rundy rywalizacji? 

 

Relacja i wynik na żywo meczu Maja Chwalińska/Jesika Maleckova - Timea Babos/Ulrikke Eikeri na Polsatsport.pl. Początek spotkania około godziny 16:00.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie